Alternatif turizmin gözbebeği Yukarı Köprüçay havzası Kasımlar köyü girişinde bulunan pansiyonumuz bir aile işletmesidir. Aksu dan doğan Köprüsuyu Ayvalıpınardan itibaren Sütçüler sınırlarına girmekte ve Belence, İncidere, Darıbükü, Kasımlar, Kesme, Çukurca ve Beydili Eko kültür köyü sınırlarını geçerek derin vadiler, kanyonlar ve muhteşem manzaralar oluşturarak Antalya sınırlarına girmektedir. Yöremizde Antik kentler (Pisidia Adada antik kenti-Kesme Kocaköy harabeleri) antik yollar, antik sarnıçlar, Milli Parklar, Orman içi dinlenme yerleri ile piknik alanları ve doğal bir yaşam mevcuttur. Yukarı Köprüçay havzamız fauna ve florası ile ayrıca yaban hayatı yaşamı ile önemli doğa alanları kapsamındadır. St.Paul yürüyüş yolları antik Likya yollarından sonra Türkiyenin ikinci önemli yürüyüş rotasıdır. Ortalama 260 Km yürüyüş rotası olup bir grup gönüllü tarafından geçtiğimiz yıllarda Grande Randonnee sistemine göre işaretleme ve levhalama çalışmaları yapılmıştır.
Ayrıca yöremizde Beydili eko kültür köyü, geçtiğimiz yıllarda bir grup gönüllü tarafından eko köy çalışmaları ile yaşama tekrar kazandırılmıştır.
İşletmemizde ortalama 40 kişiye konaklama, organik ürünlerle yeme içme hizmeti tamamen amatör bir ruhla verilmekte ayrıca yöre rehberliği hizmetleri ve lojistik destek hizmetleri sunulmaktadır.....